Mesajı

Esnaf ve Sanatkarlar adına temsilini yürrüttüğümüz bu makamın hakkını vermek için, gece gündüz demeden mücadelemizi sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar iş anlayışımız ve farkımızı ortaya koyan bir çok çalışmaya imza attık. Esnafımızı temsil eden toplamda 72 adet meslek odamız ve bu odalara bağlı 35 bini aşkın üyemizle Samsun'un en büyük sivil teşekkülünü oluşturmaktayız. Esnaftan aldığımız güçle sorunlara çözüm üretme adına mesai harcıyoruz. 


Tüm meslek odası başkanları ve onların yönetimleri ile 7 gün 24 saat müzakere ve diyolog halindeyiz. Ayrım gözetmeksizin eşit mesafede hizmet anlayışı sergiliyoruz. Diğer taraftan mesleki örgütlenmemizle ilgili ve alakalı başta Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve Türkiye ESnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu olmak üzere ülke genelinde ve Samsun yerelinde tüm bürokrasi ve sivil toplum örgütleri ile temas içindeyiz.


Tepeden tabana her vatandaşımızın bizlere doğrudan ulaşması için web sitemiz içerisinde tarafıma ulaşacağınız mesaj yollama bölümü bulunmakta. Sorunlarınızın çözüme kavuşturulmadığı her noktada bana ulaşabilirsiniz.


İlerleyen dönemlerde camiamız adına başaracağımız proje ve başarıların heyecanı ile esnaf sanatkarlarımıza hayırlı ve bol kazançlı günler diliyorum.